شرایط بهره‌مندی از خدمات پلاستیکالا

قابل توجّه است که کاربران و مشتریان با ورود به پروفایل کاربری و یا ثبت سفارش و تکمیل خرید خود ، نحوه ارائه خدمات ، سرویس‌ها و قوانین و مقررات پلاستیکالا را پذیرفته‌اند .

  • قوانین عمومی

قوانین و اصول پلاستیکالا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، تجارت الکترونیک و اصل بر قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد پس بنابراین کاربران و مشتریان نیز ملزم به رعایت قوانین و مقررات متقابل و مرتبط می‌باشند .

  • مشتری یا کاربر کیست ؟

کاربر یا مشتری به شخصی اطلاق می‌شود که اقدام به ساخت و استفاده از پروفایل کاربری کرده و یا ثبت سفارش و خرید انجام دهد .

  • سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

استفاده از کلّیه اطلاعات و مشخصات و تصاویر موجود در این سایت بدون ذکر منبع و همچنین بهره‌برداری جهت مقاصد تجاری و اقتصادی به هیچ وجه مجاز نبود و به طور کلّی ممنوع می‌باشد .

پلاستیکالا صرفاً از طریق سایت { pelastikala.com } فعّالیت ، ثبت سفارش و فروش داشته و هیچ گونه وبلاگ و وب‌سایت دیگر مشابه‌ای ندارد .

  • قیمت‌های مناسب

در پلاستیکالا سعی شده تا قیمت کالاها مناسب با اصل مشتری‌مداری و رعایت حقوق خریداران و مصرف‌کنندگان باشد تا مشتریان و خریداران عزیز با آسودگی خیال سفارش خود را ثبت نمایند .

با توجّه به احتمال نوسانات قیمتی و همچنین وجود فاصله زمانی در اعلام موجودی انبار کالاها و اتمام یا تغییر نوعی از کالا (از قبیل: رنگ، جنس، شکل و …) ، پلاستیکالا سعی بر بروزرسانی و انتقال اطلاعات بر سایت در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارد ، لیکن در صورت عدم بروزرسانی قیمت و موجودی کالاها در سایت و ثبت سفارش آن از سوی مشتری ، این تغییرات سریعاً به مشتری اعلام می‌گردد تا تصمیم جدیدی اتخاد کند و یا بنا به صلاحدید سفارش لغو می‌گردد .

مشتریان گرامی در صورت نیاز می توانند قبل از ثبت سفارش خود ، اطلاعات کالا ها را تلفنی استعلام بگیرند.

لازم به ذکر است که خریداران و مشتریان گرامی هیچ گونه عوارض و مالیات بر ارزش افزوده را در خرید خود پرداخت نمی‌نمایند .

  • نداشتن نمایندگی

پلاستیکالا به هیچ وجه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش و همچنین فروش حضوری ندارد و تنها مرجع رسمی فروش کالاهای پلاستیکالا فقط سایت pelastikala.com می‌باشد .

لطفاً در صورت مشاهده و برخورد با موارد مشابه غیر‌قانونی ، مراتب را به پلاستیکالا گزارش دهید .