راهنمای شراکت با پلاستیکالا و کسب درآمد ( همکاری در فروش )

پلاستیکالا در راستای کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی و درآمد زایی برای عموم مردم ، این پویش و رویداد شراکت با پلاستیکالا ( همکاری در فروش ) را راه اندازی کرده است. به طوری که هر کسی با هر سنی و در هر نقطه از کشور حتی بدون داشتن مدرک تحصیلی و تخصص خاصی می تواند بدون نیاز به سرمایه گذاری و به طور کاملا رایگان در این رویداد ثبت نام کرده و حتی بدون خارج شدن از منزل کسب درآمد صعودی/پله کانی داشته باشد.

امروزه با گسترش و پیشرفت تبادل اطلاعات در بستر اینترنت و فضای مجازی و همچنین سرعت بالای به اشتراک گذاری و تبادل اطلاعات ، معرفی و تبلیغ لینک ارجاع مخصوص خودتان به دیگران کار آسانی می باشد. مثلاً برای اطلاع رسانی و اشتراک گذاری لینک ارجاع کسب سهم کمیسیون مخصوص خودتان به دیگر دوستان ، همکاران ، خانواده ، اقوام ، همسایه ها و … علاوه بر صحبت حضوری ، تماس تلفنی و ارسال پیامک ، راه ها و روش های نوین ارتباطی امروزی مانند استفاده از پیام رسان هایی مانند تلگرام ، واتساپ و … ، اینستاگرام ، ایمیل ، وبلاگ ، وبسایت و … وجود دارد که تنها با بکارگیری گوشی موبایل ، تبلت و یا رایانه شخصی خود به راحتی می توانید این کار را انجام دهید و سپس منتظر پیامک بانکی واریز سهم کمیسیون خود باشید.

بطور کلی شراکت با پلاستیکالا به این صورت می باشد که با اختصاص یافتن لینک ارجاع شخصی تان به شما و معرفی ، تبلیغ و به اشتراک گذاشتن این لینک شخصی خودتان از طریق های مختلف (مانند : گروه تلگرامی، کانال تلگرامی، صفحه اینستاگرام، وب سایت، وبلاگ و …) ، هر کسی که از طریق این لینک ارجاع شخصی شما وارد سایت پلاستیکالا شده و خرید کالا انجام دهد ، با توجه به درصد کمیسیون شما از این خرید به شما سهم کمیسیون پرداخت می گردد.

سرآغاز یک شبه کسب درآمد راحت

پس شروع کنید ، ۱- ابتدا با ثبت نام کردن در سایت پلاستیکالا و وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، ثبت نام شما انجام می پذیرد و ( اگر قبلا ثبت نام کرده اید دیگر نیاز به ثبت نام مجدد ندارید و فقط وارد حساب کاربری تان شوید ) پس از تکمیل شدن فرآیند ثبت نام و دریافت ایمیل فعالسازی حساب کاربری خود از سوی پلاستیکالا ، ۲- وارد صفحه شراکت با پلاستیکالا ( همکاری در فروش ) شده و مراحل نهایی ثبت اطلاعات خود را به عنوان شریک پلاستیکالا تکمیل نموده و منتظر تایید از طریق ایمیل یا پیامک پلاستیکالا باشید ، پس از تایید شدن شما به عنوان شریک پلاستیکالا ، لینک ارجاع اختصاصی شما در قسمت ایجاد لینک منو ، ایجاد شده ( همچنین شما میتوانید در داشبورد شراکت با پلاستیکالا خود در قسمت ایجاد لینک ، لینک ارجاع اختصاصی خودتان را برای صفحه یا کالای خاص مدنظرتان جهت ارائه به دیگران ، بسازید ) و شما می توانید به داشبورد شراکت خود با پلاستیکالا دسترسی داشته باشید و در آنجا ، تمامی آمار { کلیک شده‌ها، بازدیدها، خریدها، درآمدها، پرداختی‌ها، درصد سهم کمیسیون و … } از طریق لینک ارجاع اختصاصی خود را مشاهده نمایید. ( لازم به ذکر است که درصد سهم کمیسیون شما وابسته به میزان فعالیت و تعداد بازدیدها و خریدها از طریق لینک ارجاع شما به طور صعودی/ پله کانی و متناسب با سعی و تلاش شما افزایش می یابد. ) نهایتاً جهت تسویه حساب و پرداخت سهم کمیسیون شما ، از شما شماره کارت بانکی به نام شخص خودتان به همراه نام بانک مربوطه خواسته شده تا پس از تکمیل فرآیند خرید از طریق لینک ارجاع اختصاصی شما ، پرداخت صورت گیرد. ( نکته : در نظر داشته باشید که سهم کمیسیون خرید انجام شده از طریق لینک ارجاع شما که به هر دلیلی استرداد گردد ، با توجه به اینکه منجر به عودت مبلغ کالای خریداری شده به خریدار می شود، به حساب شما منظور نمی گردد. )

همین حالا ثبت نام کنید :

ورود

1 thought on “راهنمای شراکت با پلاستیکالا و کسب درآمد ( همکاری در فروش )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.