حریم خصوصی

قابل توجّه است که کاربران و مشتریان با ورود به پروفایل کاربری و یا ثبت سفارش و تکمیل خرید خود ، نحوه ارائه خدمات ، سرویس‌ها و قوانین و مقررات پلاستیکالا را پذیرفته‌اند .

** لذا با توجّه به احتمال نوسانات قیمتی و همچنین وجود فاصله زمانی در اعلام موجودی انبار کالاها و اتمام یا تغییر نوعی از کالا (از قبیل: رنگ، جنس، شکل، طرح و …) ، این تغییرات سریعاً به مشتری اعلام می‌گردد تا تصمیم جدیدی اتخاد کند ، یا بنا به صلاحدید ، سفارش لغو می‌گردد و وجه پرداختی عودت داده می شود و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی در این مورد خاص را ندارد .

توجه داشته باشید که معمولاً ابعاد کالا به طور تقریبی و حدودی درج شده است و احتمال وجود مقداری اختلاف ابعاد نیز هست .

پس مشتریان گرامی در صورت نیاز می توانند قبل از ثبت سفارش خود ، اطلاعات کالا ها را تلفنی استعلام بگیرند.

مطابق با تمام رویه‌های خرید آنلاین/اینترنتی در سایت‌های فروشگاهی ، پلاستیکالا نیز جهت ساخت و تکمیل پروفایل مشتریان و فرم تکمیل خرید ، نیاز به وارد شدن برخی از اطلاعات کاربران و مشتریان از جمله ( نام و نام‌خانوادگی ، شماره همراه ، آدرس پستی و … ) جهت ارسال کالا ، دارد . کاربران و مشتریان گرانقدر در نظر داشته باشند که اطلاعات وارد شده خود صرفاً جهت خرید امن بوده و  کاملاً محفوظ می‌ماند . لذا از کاربران و مشتریان درخواست می‌گردد تا اطلاعات خواسته شده از ایشان ، مخصوصاً اطلاعاتی که لازم می‌باشد ( فیلد ستاره‌دار) را به درستی وارد نمایند .

کاربران و مشتریان باید توجّه داشته باشند که از به اشتراک گذاشتن و فاش کردن اطلاعات کاربری خود جدداً خودداری نمایند و در صورتی که احتمال هرگونه لو رفتن اطلاعات بوجود آمد ، باید سریعاً اطلاعات خود را تغییر و پروفایل خود را بروزرسانی نمایند . بدیهی است هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات و پروفایل کاربری ، بر عهده کاربر می باشد ( لذا اکیداً توصیه می شود که کاربران از رمز قوی استفاده کنند ) .

پلاستیکالا گاهاً از برخی از اطلاعات کاربران و مشتریان جهت اطلاع‌رسانی ، تبلیغات ، آشنایی با کالاهای جدید و … استفاده می‌نماید ، لذا کاربران در صورت عدم تمایل به دریافت ، می‌توانند عبارت ( لغو پیامک ) یا (laghv sms) را به سرشماره ۰۲۱۴۴۷۳۸۳۶۱ پیامک نمایند .